Зручне планування квартири – це така організація простору, яка збільшить його функціональність і дасть вам можливість відчувати себе комфортно👍✨. Щоб вибрати оптимальний варіант, подумайте, що ви зазвичай робите протягом дня☝️, які зони і в якій конфігурації вам потрібні. Виходячи з цього, складіть ідеальний план своєї квартири та підбирайте собі житло відповідно до нього☑️🏢.
.
Якщо ви думаєте🤔 про те, як вибрати планування однокімнатної квартири, то тут можуть бути різні варіанти і квартири-студії, і традиційні квартири з окремою кімнатою, кухнею і передпокоєм і цікаві варіанти об’єднання кухні з лоджією або їдальнею☝️.
.
Якщо вас цікавить двокімнатна квартира – тут теж можуть бути і студії, і повністю ізольовані кімнати, і комбінований варіант, коли приватна зона обмежена спальнею, а кухня, вітальня і їдальня об’єднані👍✨.
.
Невдалим можна вважати планування, при якому у квартирі вузькі коридори, кімнати виходять на одну сторону або мають довгу витягнуту форму. Складно буде підібрати меблі та у квартирі неправильної форми або зі скошеними стінами☝️.

Вам сподобалась ця пропозиція?

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *