Монолітна технологія будівництва житла має на увазі застосування деяких прийомів☝️, що відрізняють її від інших способів спорудження будівель☑️. Залежно від цього розрізняють два основних види будівель з цілісних конструкцій⬇️:


👉Монолітно-каркасний будинок являє собою полегшену споруду, зведену за найсучаснішою технологією. Її суть полягає в тому, що в першу чергу збирається каркас – колони, плити перекриттів, ригелі. Цей процес відбувається в заводських цехах, а на будівельний майданчик елементи привозяться в готовому вигляді, а там їх монтують в цільну систему. Зовнішні та внутрішні стіни виготовляються з легких матеріалів, що дозволяє пристосувати планування будівлі під будь-який проект.


👉Цегляно-монолітний будинок складається з цільних залізобетонних конструкцій, зовні обкладених цеглою або блоками. Між ними часто закладаються шари утеплювача та гідроізоляції. Моноліт заливається за допомогою опалубки, що є спеціальним оснащенням для формування різних елементів будівлі: фундаменту, стін, перекриттів і так далі. Після установки палубної системи всередину закладається арматурна сітка і заливається бетон. Опалубка випускається з алюмінію, сталі, пластику або дерева.

 

Вам сподобалась ця пропозиція?

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *