Купівля нерухомості – дуже бажана та важлива подія. Знаємо, що є маса сумнівів. Хочеться, щоб недалеко від природи, але й поруч з цивілізацією. Щоб багато простору, але без переплат. Щоб мало сусідів, але було до кого сходити в гості за сіллю. Для того, щоб зробити правильний вибір і не шкодувати про купівлю, розглядайте всі можливі варіанти.

Подумайте про те, чи буде рости ваша сім’я та чи буде потрібно більше місця в майбутньому. Зіставте свій бюджет і потреби, порівняйте всі переваги та недоліки різних видів житла. Звертайтесь до нас і ми обов’язково допоможемо підібрати житло вашої мрії за всіма параметрами, які ви тільки можете побажати. Бажаємо зробити правильний вибір! А зараз маєте можливість почитати декілька порад як вибрати квартиру в новобудові й не помилитися.
У разі купівлі квартири в новобудові необхідно перевірити усе – від концепції житлового комплексу до юридичного статусу житла й чистоти компанії, від локації будинку до інфраструктури у складі проєкту, планування квартири й зонування простору. Ми поділимося основними правилами та порадами, як вибрати квартиру в новобудові.

  • Визначтеся з метою купівлі нерухомості й основними критеріями. Ви повинні чітко розуміти, що і для чого шукаєте на первинному ринку нерухомості. Простіше кажучи, якою є мета купівлі – інвестиції в нерухомість чи купівля житла для себе. І в тому, і в іншому разі для вас рівнозначно важливо купити ліквідний ЖК. Для цього потрібно оцінити локацію, місце розташування, район за такими критеріями, як-от транспортна доступність, наявність соціально-побутової інфраструктури під рукою, близькість паркових зон і скверів, віддаленість від центрального ділового району.
  • Наступний етап – вибір концепції та формату новобудови. Наразі найліквіднішими категоріями житла вважаються новобудови комфорт + і бізнес-сегмента у форматі «місто в місті», багатофункціональні проєкти, сервісні ЖК. Капіталізація нерухомості в таких об’єктах становить у середньому + 25-30% з моменту старту й до завершення циклу будівництва. До оцінки концепції новобудови входить і перевірка відповідності майбутньої інфраструктури комплексу вашим очікуванням: усе необхідне буде під рукою чи доведеться витрачати час на дорогу на шопінг, за розвагами, пошук місць для прогулянки за периметром житлового комплексу. Якщо купуєте нерухомість для того, щоб здавати її в оренду, важливо чітко розуміти портрет майбутнього квартиронаймача. Банальний приклад: якщо це комплекс, який орієнтовано на сімейну аудиторію, то вся інфраструктура зазвичай заточується під них. Child-free аудиторії це може не сподобатися.
  • Як перевірити стан квартири перед купівлею? Купівля квартири в новобудові — це у 99,9% випадків інвестиції в майбутні квадратні метри, які ще не побудовано. Значна їхня кількість купується на низькому старті, бо купити квартиру на етапі котловану означає скинути ціну. Це дає можливість заощадити й заробити на зростанні вартості квадратного метра в разі подальшого перепродажу, якщо це інвестиційна угода. На етапі вибору обов’язково потрібно звернути увагу на технологію будівництва. Здебільшого нові багатоквартирні будинки зводяться з використанням монолітно-каркасної технології, зі стінами з керамоблоку або газоблоку. За своїми характеристиками керамоблок за міцністю, якістю, звукоізоляцією краще.
  • У договорі важливо звернути увагу на те, щоб було прописано загальну площу квартири, номер, поверх, якісні характеристики: кількість кімнат, наявність балкона або лоджії та в якій кімнаті. Під час вибору квартири у новобудові необхідно визначитися зі стороною світу, щоб потім не засмучуватися через відсутність або постійну присутність сонця в кімнаті. Якщо спальня з вікнами на схід – сонце світитиме вранці, а після обіду ховатиметься. Планувальне рішення та зонування простору у квартирі – ще один важливий нюанс у разі вибору квартири в новобудові. У квартирі має бути щонайменше 7 або більше окремих зон – передпокій, гостьова, кухонна, спальна, робоча, для зберігання одягу/гардеробна, лаунж, санвузол тощо.

Агенція нерухомості 537 – це агенція нерухомості, яка спеціалізується на купівлі, продажі землі, житлової та комерційної нерухомості в межах Тернополя та Тернопільської області.

Ми готові шукати для вас нерухомість вашої мрії, адже нічого важливішого вашого комфорту та задоволеного обличчя для нас немає. Ми гарантуємо безпечність і законність всіх операцій пов’язаних з покупкою нерухомості! З нами вигідно і зручно всім!

Вам сподобалась ця пропозиція?

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.