Продаж нерухомості через інтернет обов’язково вимагає візуальної презентації об’єкту. Оголошення з красивими і якісними фотографіями або відеопрезентацією набагато швидше приверне увагу потенційних покупців/орендарів.

Як правильно сфотографувати квартиру для швидкого та ефективного продажу/здачі в оренду?

Наводимо бездоганний порядок.

В ідеалі, потрібно зробити генеральне прибирання. Необхідно прибрати з кадру все, що може зіпсувати загальне враження і створити образ «засміченості»: валяються рушники, розкидані дитячі іграшки, стопки газет і журналів, підручники, одяг і взуття, коляски та велосипеди, так само й ковдри, подушки й пледи. Всі ліжка повинні бути застелені.

Правильне освітлення.

Найкраще проводити зйомку в денний час, при природному світлі, але сонце не повинно бити у вікна. Увечері для кращого освітлення можна поставити в кімнаті кілька додаткових ламп і підсвітити ними темні місця.

Створюємо простір.

На час фотозйомки квартири дуже важливо залишити в приміщенні тільки ті речі, які не будуть “з’їдати” простір і створять красиву картинку квартири. Якщо кімнати захаращені меблями, позбудьтеся хоча б від якоїсь їх частини. Залиште лише ті меблі, які потрібна, щоб показати призначення кімнати.

Яка кількість знімків потрібна?

Покупець готовий годинами розглядати фотографії майбутньої квартири, так що можна не скупитися. Оптимальна кількість — від 10 до 15 фото. Всупереч поширеній помилці, кількість фотографій не залежить від розміру нерухомості — при будь-якої площі завжди знайдеться, що показати.

Правильні ракурси.

Покажіть квартиру на фото у вигідних ракурсах. Крупний план дверних ручок, розеток робити не варто. Постарайтеся уникати найбільш поширених «ляпів» при зйомці квартир: зображення унітазів з піднятою кришкою, сумні фото кутів порожніх кімнат.

Прибираємо зайве.

Сховайте особисті фотографії. При їх відсутності потенційним покупцям легше уявити себе господарями квартири. З тієї ж причини потрібно прибрати зі стін постери, нагороди, трофеї та інші персональні речі. Дитячі іграшки рекомендується теж заховати.

Домашні улюбленці в кадрі.

Не бажано, щоб на фотографіях було видно сліди присутності в будинку тварин. По-перше, вид вашого улюбленого котика на дивані або собачки буде заважати покупцям уявляти себе господарями даного житла. А по-друге, у клієнта може бути алергія на тварин. І дивлячись на фото, він не захоче не те щоб купувати, але навіть дивитися квартиру. Також потрібно прибрати всілякі речі для тварин (манежі, миски для їжі й пиття, підстилки, будиночки, іграшки, клітки для птахів) Виняток можна зробити тільки для акваріумів з рибками. Вони, навпаки, надають квартирі певний шарм.

Якість фото.

В ідеалі запросіть фотографа. У порівнянні з вартістю угод на ринку нерухомості послуги фотографа вартують просто копійки. Хороші дзеркальні фотокамери є далеко не у всіх, але фотографувати квартиру «на камеру мобільного телефону» теж не слід. Такі знімки можуть зіпсувати враження навіть про найкрасивішу квартиру з розкішними інтер’єрами. Якщо самі фотографувати ви не вмієте, то попросіть зробити це своїх друзів/знайомих, швидше за все у кого-небудь з них знайдеться професійний фотоапарат.

Прикрашаємо інтер’єр.

Можна прикрасити приміщення живими квітами, на стіни повісити пару приємних картин і додати цікаві елементи інтер’єрного декору.

 Проявляємо креативність.

Сфотографуйте найцікавіші місця у вашій квартирі, вишукані моменти інтер’єру, цікаві особливості планування або гарний вид з вікна.

Якщо все зробити, як описано вище, інтер’єрні фотографії вийдуть чудовими, і ваша квартира швидше знайде своїх покупців.

Вам сподобалась ця пропозиція?

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.