“У нас дуже акуратний кіт: кастрований, нічого не мітить, нічого не дере, весь час спить, ми його щотижня возимо на грумінг. Він виріс в орендованих квартирах — знає, як себе поводити.”

І нам залишається тільки додати: інтелігентний і вранці вітається із сусідами.

З таким описом ми дуже часто зустрічаються й орендодавці, і ріелтори.

Але при огляді квартири, будь то заїзд, період проживання орендаря або його виїзд, власник спостерігає іншу картину: обдерті меблі, зіпсовані шпалери, неприємний запах і вкрай незадоволені сусіди, з якими вихованець все-таки не вітається 🙂

У цьому випадку орендодавець має повне право розірвати договір оренди раніше обумовленого терміну. Після він змушений міняти меблі, робити ремонт і замовляти професійний клінінг, щоб прибрати запах, а прибрати його, до слова, дуже складно. В іншому випадку орендодавцю буде складніше здати квартиру, і в ціні вона точно впаде.

Також орендарям буде корисно знати, що останнім часом власники квартир все частіше схильні перекладати оплату клінінгу при виїзді на самих орендарів, навіть якщо у тих немає тварин. Тільки уявіть, якими можуть бути суми, якщо вихованець, та ще й невихований, все-таки є.

Що на виході? Зіпсовані відносини, втрачені гроші для обох сторін і гостра потреба в новому житлі для орендаря.

Як уникнути такої ситуації?

У роботі з подібними замовленнями наша агенція дотримується ряду правил:

  1. Бути максимально відкритими перед орендарем та орендодавцем, яким би складним не був замовлення.
  2. Заздалегідь уточнити всю інформацію про тварину.
  3. Передати цю інформацію та обговорити умови, що випливають, з власником квартири.
  4. Якщо він згоден — провести бесіду про правила проживання з орендарем, відкрито обговорити найгірший сценарій.
  5. Внести до договору оренди додаткові умови проживання з домашнім вихованцем, порядок виїзду орендаря, суму застави за можливі збитки.

Якщо рішення завести вихованця прийнято вже під час проживання в орендованому житлі, варто узгодити його з власником і внести зміни в чинний договір оренди. В іншому випадку в орендодавця з’являється право розірвати договір в будь-який момент і попросити звільнити житло.

Все вирішується і про все можна домовитися. Живіть комфортно, будьте в курсі та не забувайте: агенція нерухомості «537» завжди на зв’язку!

Вам сподобалась ця пропозиція?

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.