Якщо ви вирішили продати свою нерухомість, то не варто поспішати в цьому питанні. На сьогодні, існує велика кількість різних способів це зробити. Але як уникнути недобросовісних ріелторів чи зробити рекламне оголошення ефективним? Ми допоможемо вам з цим розібратись.

Виділимо декілька найбільш поширених помилок власника нерухомості, який хоче її продати.

  • Завчасно вважати, що ви все знаєте про, як продати нерухомість самостійно. Варто розуміти, що це не річ повсякденного вжитку. Процес продажу квартири містить масу прихованих ризиків, а саме: документальних, цінових, юридичних, психологічних, законодавчих нюансів.

Навіть якщо у вас був подібний досвід, то ви повинні усвідомлювати, що  законодавство і процедура подібних справ не стоять на місці, а постійно змінюються.

  • Визначити ціну житла, керуючись цінами в різних газетних оголошеннях чи на порталах нерухомості. Не хочемо вас розчаровувати, але такі рекламні оголошення, зазвичай, не відповідають дійсності (продані давно чи неіснуючі) і далекі від реальної ціни на аналогічні варіанти нерухомості.
  • Застерігаємо вас від помилкової думки, що ваша квартира найкраща на ринку і знайдеться багато покупців, на її купівлю. Потенційні клієнти дають оцінку житлу згідно з перевагами й споживчих характеристик. Думки й смаки в людей різні, тому слід виважено та спокійно вислуховувати всі зауваження.
  • Ви вважаєте, що всі ріелтори однакові? Можливо, у вас і виникла думка, що продавці працюють непрозоро і беруть чималі комісійні. Або ж ви думаєте, що вартість послуг всіх ріелторів однакова, значить якість і обсяг робіт на одному рівні? Не поспішайте з висновками. По-перше, не варто звертатись відразу до всіх продавців міста. По-друге, довірте продаж квартири конкретним професіоналам з бездоганною репутацією, які якісно представлять всі ваші інтереси.

 

  • Не виконувати рекомендації щодо приведення житла в охайний чистий вигляд перед демонстрацією потенційним клієнтам. Якщо ви незабаром не збираєтесь продавати житло, то рекомендуємо не прибирати особистих речей перед показом. В іншому випадку, компетентний фахівець з продажу нерухомості, завжди скаже вам як підготувати об’єкт перед приходом покупців.
  • Думаєте, що послуги професійного ріелтора занадто дорогі, а часто й недоцільні? Доведено щоденним досвідом, що послуги агентства нерухомості й команди компетентних помічників є вигідними для власника і навіть окупаються з повна. Все просто: грамотний маркетинговий план, правильна стартова ціна, професійні переговори й представництво інтересів клієнта на всіх етапах, чітка передпродажна підготовка, відсутність додаткових переплат по накладних витратах. Все це сприяє тому, що в результаті сума договору значно вища за ту, яку б ви отримали, продаючи самостійно. А головне – у вас залишається маса вільного часу для особистих справ.
  • І на кінець, не бійтеся договорів з агентствами нерухомості. З професійним ріелтором, який має багаторічний досвід роботи, чисту ділову репутацію, керується високими моральними стандартами й має чітке місце знаходження, це зробити просто необхідно. Підписання угоди – це показник серйозного підходу в роботі є гарантією для вас. Детально ознайомтесь з усіма пунктами договору перед підписанням. Зверніть увагу на терміни оплати послуг.

Продати квартиру з нами – це вигідно і зручно всім. Звертайтесь до нас і ви в цьому переконаєтесь.

В нас ви вдало продасте своє житло за максимально можливу ціну. При цьому, витратите мінімум свого часу та фінансів, продаж відбудеться в оптимальні терміни без жодних втрат вашого спокою та емоційної рівноваги.

Вам сподобалась ця пропозиція?

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.