Ще зовсім недавно придбання житла не викликало особливих складнощів в плані вибору. Більшість будинків мали типову споруду з однаковою плануванням. Але час і технології не стоять на місці, а стрімкими темпами розвиваються, пропонуючи нам більш комфортабельні умови для проживання. Таким чином, зараз архітектура широко крокує вперед, створюючи нові унікальні проекти, серед яких все складніше стає зробити вибір, особливо коли мова йде про придбання житла в новобудові.

Вибір квартири – це один з найважливіших рішень у житті людини. Це не дивно, адже від вибору житла залежатиме комфорт і затишок проживання в певному середовищі кожної людини. Вибираючи квартиру, кожен повинен розуміти, що в цьому приміщенні можливо доведеться провести майже ціле життя.

Перш за все, вибір необхідно робити, спираючись на мету придбання. Квартира в центрі підходить для підкреслення статусу, роботи або здачі в оренду. Але не для постійного проживання в ній, особливо з дітьми, через те, що екологія тут залишає бажати кращого. Для сімейного вогнища підійде квартира подалі від великих доріг і ближче до зелених масивів. Важливо врахувати транспортний фактор:

проїзд на автомобілі, його стоянку; або наявність поблизу зупинки для громадського транспорту. Поблизу повинні знаходитися магазини, школа, дитячий садок  і т.д. З цим аспектом сьогодні проблем немає, завдяки точковим забудов.

Визначтеся з висотністю будинку і вибором поверху. Дуже зручний для життя перший (житловий) поверх, тим більше, що в нових будинках проблема непрошених гостей або випадкових поглядів через вікно вирішена огорожами й консьєржами.

Вибираємо тип житла

Кожен майбутній власник нерухомості повинен зробити початковий вибір типу квартири. Як відомо, є різні види квартир – новобудови, вторинний ринок квартир в більш старих будинках, а також приватні будинки, які можуть бути, як новими, так і старої споруди.

Ціновий фактор

Мабуть, основну роль при виборі житла грає його ціна. Розраховуючи бюджет, Вам необхідно вирішити, що важливіше: площа квартири або якість і місце розташування будинку. Розгляньте різноманітні варіанти, тоді ви зможете зробити правильний вибір під свій бюджет. Ціна квартири може бути нижче, якщо вона знаходиться в стадії будівництва. Але в цьому випадку процес заселення відсунеться на деякий час.

Вибір району та поверху

Коли Ви визначилися з типом квартири й забудовником, яке відіграє не менш важливу роль для життя людини. Варто проаналізувати райони, які подобаються найбільше майбутньому господареві. Важливими чинниками мають бути транспортні комунікації, наявність супермаркетів, лікарень, шкіл, парків і віддаленість від роботи.

Планування і кількість кімнат

В останню чергу варто вибрати кількість кімнат у квартирі й приблизне планування. Коли клієнт хоче купити квартиру в забудовника, компанія показує покупцям всі вільні квартири і їх детальне планування. Залежно від кількості майбутніх жителів, а також від власного бажання, варто вибрати квартиру за її плануванням.

537 – допоможе обрати те що потрібно саме Вам!

Вам сподобалась ця пропозиція?

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.